printvriendelijke versie van deze pagina
e-mail VC Langdorp
voeg VC Langdorp toe aan uw favorieten
website info
papierslag
 
 

*.* Voetbalclubs nationaal 2017-2018 *.*
1ste Amateur klasse A 2de Amateur klasse A (VVF)
2de Amateur klasse B (VVF) 2de Amateur klasse (ACFF)
3de Amateur klasse A (VVF) 3de Amateur klasse B (VVF)
3de Amateur klasse A (ACFF) 3de Amateur klasse B (ACFF)
*.* 1ste klasse B *.*
Proximus League 1B
De best geklasseerden uit EERSTE KLASSE B zullen deelnemen aan play off 2
KFCO Beerschot-Wilrijk
Lommel SK
KV Mechelen
Oud Heverlee Leuven
KSV Roeselare
AFC Tubize
Union Saint Gilloise
KVC Westerlo
*.* 1ste Amateur Klasse *.*
VC Eendracht Aalst
R Châtelet-Farciennes Sporting Club
FC Dender
SK Deinze
FC Dessel Sport
FC Verbroedering Geel
KSK Heist
R Knokke FC
RFC de Liège
RWD Molenbeek
KSK Lierse Kempenzonen
KSV Oudenaarde
K Rupel-Boom FC
Seraing United
KVV Thes Sport Tessenderlo
Excelsior Virton
*.* 2de Amateur Klasse A VVF *.*
KFC Vigor Wuitens Hamme
KFC Mandel United
K Sint-Eloois-Winkel Sport
KFC Sparta Petegem
KVK Westhoek
Diegem Sport
KSV Temse
KRC Harelbeke
K Olsa Brakel
FC Gullegem
KRC Gent-Zeehaven
SK Ronse
KFC Toekomst Menen
SC Dikkelvenne
SK Londerzeel
KFC Eppegem
*.* 2de Amateur Klasse B VVF *.*
K Berchem Sport 2004
K Patro Eisden Maasmechelen
K Bocholter VV
Spouwen Mopertingen
KSC City Pirates
K Olympia SC Wijgmaal
KVV Vosselaar
RC Hades
Tempo Overijse
R Cappellen FC
KFC Duffel
KV Turnhout
Hoogstraten VV
K Sporting Hasselt
KFC Heur Tongeren
Sportkring St-Niklaas
*.* 2de Amateur Klasse ACFF *.*
R Olympic C Charleroi-Marchienne
RRC Hamoir
R E S Durbuy-Barvaux
Union R La Louvière Centre
R Wallonia Walhain
R Stade Waremmien FC
Royale Entente Acren Lessines
Solières Sport
RFC Meux
RUS Rebecqoise
RU Wallonne Ciney
RAA La Louvière
R FC Tilleur SG
R Francs Borains
URSL Visé
RES Couvin-Mariembourg

*.* 3de Amateur Klasse A VVF *.*

RFC Wetteren
Torhout 1992 KM
K Kampenhout SK A
HO Wolvertem Merchtem
KV Woluwe-Zaventem
KVK Svelta Melsele
KFC Merelbeke
K Eendracht Wervik
KVC Jong Lede
K St-Laurens VC Zelzate
KVC Wingene
KSV Oostkamp
SKV Zwevezele
SK Pepingen-Halle
KFC Stekene Sportief
Rapide Club Lebbeke

*.* 3de Amateur Klasse B VVF *.*

RC Mechelen
TSV Lyra
KVK Tienen
K Bilzen-Waltwilder VV
KSV Bornem
KFC Nijlen
K Ternesse VV Wommelgem
KFC Zwarte Leeuw Rijkevorsel
KFC Sint-Lenaarts
Esperanza Pelt FC
KVK Wellen
KAC Betekom
K ESK Leopoldsburg
KFC Houtvenne
FC Helson
Eendracht Termien
*.* 3de Amateur Klasse A ACFF *.*
RFC Tournai
Namur Fosses-La Ville
Racing Jet Wavre B
Royal Albert Quévy-Mons
CS Pays Vert Ostiches Ath
R Jeunesse Aischoise
 Royal Léopold Uccle F.C.
RSD Jette
CS Entité Manageoise
RC Stade Brainois
FC Ganshoren
FC Rapid Symphorinois
RJS Tamines
RJE Binche
RCS Brainois B
RRC Stockay-Warfusée
*.* 3de Amateur Klasse B ACFF *.*
Hier is de definitieve verdeling nog niet bekend
RFC Huy
R Aywaille FC
RRC Stockay-Warfuzée
RRC Longlier
FC Herstal
RFC Warnant
ROC Meix-devant-Virton
RSC Condruzien
RRC Mormont
Royal_Alliance_FC_Oppagne_Weris
FC Richelle United
RFC Un La Calamine
US Givry
RCS Verlaine
CS Onhaye
R Sprimont-Comblain Sport
 
Last update : 16-07-2018 18:04
© VC LANGDORP VZW 2005