printvriendelijke versie van deze pagina
e-mail VC Langdorp
voeg VC Langdorp toe aan uw favorieten
website info
papierslag
 
 
Duiveltjes
*.* Wedstrijdkalender Duiveltjes *.*

Duiveltjes A
U9 CI
Klik hier voor het adres van het terrein van de tegenstrever
Rode data woens- & zondag ...... Teamfoto
Wijzigingen in de wedstrijdkalender worden elke woensdag aangepast.
03/09/22
9.30 u
RWL Sport C - K Vrijheid Herselt A
10/09/22
9.30 u
K Ramsel FC B - RWL Sport C
17/09/22
9.30 u
RWL Sport C - KFC Diest C
24/09/22
11.30 u
VC Bekkevoort - RWL Sport C
01/10/22
9.30 u
RWL Sport C - SNA Keiberg D
08/10/22
11.00 u
KVC Booischot B - RWL Sport C
15/10/22
9.30 u
RWL Sport C - FC Averbode-Okselaar
22/10/22
12.20 u
K Vrijheid Herselt A - RWL Sport C
29/10/22
9.30 u
RWL Sport C - K Ramsel FC B
05/11/22
13.00 u
KFC Diest C - RWL Sport C
12/11/22
9.30 u
RWL Sport C - VC Bekkevoort
19/11/22
13.30 u
SNA Keiberg D - RWL Sport C
26/11/22
9.30 u
- RWL Sport C - KVC Booischot B
03/12/22
10.00 u
FC Averbode-Okselaar - RWL Sport C
Na nieuwjaar beginnen we opnieuw met een nieuwe kalender
2-GEW U9 CI
14/01/23
9.30 u
SMS Lubbeek A - RWL Sport C
21/01/23
9.30 u
RWL Sport C - KVC Kessel-Lo 2000 C
28/01/23
11.00 u
KFC Herent D - RWL Sport C
04/02/23
9.30 u
RWL Sport C - SNA Keiberg B
11/02/23
9.30 u
Boutersem United C - RWL Sport C
25/02/23
9.30 u
RWL Sport C - VK Holsbeek
04/03/23
13.00 u
VK Linden B - RWL Sport C
11/03/23
9.30 u
RWL Sport C - SMS Lubbeek A
19/03/23
9.30 u
KVC Kessel-Lo 2000 C - RWL Sport C
25/03/23
9.30 u
RWL Sport C - KFC Herent D
01/04/23
12.00 u
SNA Keiberg B - RWL Sport C
15/04/23
9.30 u
RWL Sport C - Boutersem United C
22/04/23
15.00 u
VK Holsbeek - RWL Sport C
29/04/22
9.30 u
RWL Sport C - VK Linden B
*.* Wedstrijdkalender Duiveltjes *.*

Duiveltjes A
2-Prov U8 AH
Klik hier voor het adres van het terrein van de tegenstrever
Rode data woens- & zondag ...... Teamfoto
Naar U8B
Het tweede deel van het seizoen wordt in de Gijmel gespeeld.
14/01/23
9.30 u
Aarschot A - RWL Sport A
21/01/23
9.30 u
RWL Sport A - Sp Rotselaar A
28/01/23
11.30 u
KAC Betekom A - RWL Sport A
04/02/23
9.30 u
RWL Sport A - KSK Heist A
11/02/23
11.45 u
KVC Kessel-Lo 3000 A - RWL Sport A
25/02/23
9.30 u
RWL Sport A - KVC Haacht A
04/03/23
9.30 u
KVC Houtvenne A - RWL Sport A
11/03/23
9.30 u
RWL Sport A - Aarschot A
18/03/23
11.00 u
Sp Rotselaar A - RWL Sport A
25/03/23
9.30 u
RWL Sport A - KAC Betekom A
01/04/23
9.30 u
KSK Heist A - RWL Sport A
15/04/23
9.30 u
RWL Sport A - KVC Kessel-Lo 3000 A
22/04/23
11.00 u
KVC Haacht A - RWL Sport A
29/04/22
9.30 u
RWL Sport A - KVC Houtvenne A
*.* Wedstrijdkalender Duiveltjes *.*

Duiveltjes B
2-Prov U8 AG
Klik hier voor het adres van het terrein van de tegenstrever
Rode data woens- & zondag ...... Teamfoto
Het tweede deel van het seizoen wordt in de Gijmel gespeeld.
14/01/23
9.30 u
Aarschot B - RWL Sport B
21/01/23
9.30 u
RWL Sport B - Sp Rotselaar B
28/01/23
11.30 u
KAC Betekom B - RWL Sport B
04/02/23
9.30 u
RWL Sport B - KSK Heist B
11/02/23
11.45 u
KVC Kessel-Lo 3000 B - RWL Sport B
25/02/23
9.30 u
RWL Sport B - KVC Haacht B
04/03/23
9.30 u
KVC Houtvenne B - RWL Sport B
11/03/23
9.30 u
RWL Sport B - Aarschot B
18/03/23
11.00 u
Sp Rotselaar B - RWL Sport B
25/03/23
9.30 u
RWL Sport B - KAC Betekom B
01/04/23
9.30 u
KSK Heist B - RWL Sport B
15/04/23
9.30 u
RWL Sport B - KVC Kessel-Lo 3000 B
22/04/23
11.00 u
KVC Haacht B - RWL Sport B
29/04/22
9.30 u
RWL Sport B - KVC Houtvenne B
 
Last update : 19-12-2022 12:53
© VC LANGDORP VZW 2005